به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » اخبار فناوری » آموزش ثبت نام اینستاگرام

آموزش ثبت نام اینستاگرام

آموزش ثبت نام اینستاگرام

ثبت نام در اینستاگرام یکی از آسانترین ثبت نام های موجود در اپلیکیشن‌های اجتماعی است. در همان ابتدای ورود، از شما درخواست می‌شود که اطلاعات حساب کاربری خود را برای ورود به حساب وارد کنید.

اگر این اولین مراجعه‌ی شما است، می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی Sign Up و سپس Signup with email or phone number وارد صفحه‌ی ساخت حساب کاربری شوید تا با وارد کردن ایمیل یا شماره تلفن خود، در برنامه ثبت نام کنید.

اگر از روش ثبت نام با ایمیل استفاده کنید می‌توانید بدون تأیید لینک فعال‌سازی، وارد اینستاگرام شوید. اما اگر از شماره تلفن استفاده کنید اول باید کد تأییدی را که برای شما ارسال شده استرا  در برنامه وارد کنید تا به مرحله‌ی بعد بروید.

در مرحله‌ی بعدی از شما درخواست می‌شود تا نام کامل خود (دلخواه) و یک رمز عبور برای حساب خود وارد کنید. بعد از کامل کردن این بخش و انتخاب گزینه‌ی Next، به مرحله‌ی اصلی یعنی تعیین نام کاربری یا آی‌دی خواهیم رسید. آی‌دی مورد نظرتان را وارد کنید و بعد از تأیید آزاد بودن آن، به مرحله‌ی بعدی بروید.

در این قسمت از شما درخواست می‌شود تا برای یافتن دوستان احتمالی، حساب کاربری خود را به اکانت فیسبوک متصل کنید. اگر به هر دلیلی علاقه ای به انجام اینکار ندارید گزینه‌ی Skip را انتخاب کنید تا به مرحله‌ی پایانی ثبت نام وارد شوید.

در این بخش اینستاگرام مخاطبان شما را بررسی می‌کند و هر شخصی که اکانت اینستاگرام داشته باشد (با این شرط که شماره تلفن خود را در اکانتش ثبت کرده باشد) به شما معرفی می‌کند تا در صورت علاقه او را فالو کنید.

پیشنهادهای خود اینستاگرام نیز در برگه جداگانه‌ای به شما نمایش داده می‌شوند تا با مرور محبوب‌ترین پیج‌های این شبکه، موارد دلخواه را دنبال کنید.

کار تمام است. اکنون وارد محیط اینستاگرام شده‌اید. برای انتخاب عکس پروفایل نیز کافی است به پروفایل خود رفته و با لمس و نگهداشتن طولانی روی عکس خام فعلی، یا مراجعه به قسمت Edit You Profile عکس مورد نظرتان را انتخاب و جایگذاری کنید.

0

User Rating: هنوز رای ندادید!

میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز