آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
خانه » آموزش سئو » بهبود کسب و کار اینترنتی

بهبود کسب و کار اینترنتی

بهبود کسب و کار اینترنتی

 

بهبود بازاریابی و فروش در کسب و کار اینترنتی به صورت همیشگی خیلی مهم است و همواره باید به آن توجه داشت.اگر در شرایط فعلی خود باقی بمانید، توسط رقبای خود به زیر کشیده خواهید شد و به طور کلی کسب و کار را از دست میدهد.

در این مطلب میخواهم ۲۷ نکته برای بهبود کسب و کار اینترنتی و بالا بردن درآمد را با توجه به سئو سایت و بازاریابی اینترنتی توضیح دهم. نکته اصلی این است که تقریبا اجرای آنها نیاز به هزینه ای نخواهد داشت و در عین حال بسیار موثر نیز خواهد بود.

۱) استفاده از ابزار گوگل سرچ کنسول (گوگل وبمستر تولز): شما با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید عملکرد وب سایت خود را تحلیل کنید. عملکرد محتوای سایت را مشاهده نمایید، میزان ترافیک ورودی و خروجی کاربران را بررسی کنید، از میزان بازخورد بک لینک های ساخته شده آگاه شوید و … .

۲) آپدیت نقشه XML سایت و بارگذاری آن در Search Console گوگل و Bing Webmaster Tools

۳) اجرای فرآیند سئو محلی برای وب سایت کسب و کار اینترنتی باعث می شود تا بتوانید موقعیت خود را در نتایج جستجوی محلی بالا ببرید.

۴) استفاده از ابزار گوگل آنالیتیک به منظور آنالیز کمپین ها، فعالیت کاربران، برگه های سایت و کمپین های متفاوتی بازاریابی اینترنتی.

۵) به اشتراک گذاری اطلاعات مناسب و مفید در سایت ها و شبکه های اجتماعی جهت به دست آوردن بک لینک های باارزش و نیز بالا بردن ترافیک ورودی سایت.

۶) ثبت نام در تالارهای گفتگوی در اتباط با موضوع وب سایت خود به منظور به اشتراک گذاشتن محتوای سایت و به دست آوردن بک لینک و کاربر مرتبط. همچنین می توانید برای تولید محتوا ایده های خوبی به دست بیاورید.

۷) همکاری با سایت های مشاغل محلی مرتبط با کسب و کار خود برای جذب مخاطب و مشتری دائمی

۸) از افراد پرنفوذ و دارای روابط اجتماعی بالا و مرتبط با کسب و کار خود در رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاری مطالب، گرفتن بک لینک و جلب توجه مخاطب مرتبط استفاده کنید.

۹) در دیگر وبلاگ ها و وب سایت های همکار، با استفاده از نام برند کسب و کار خود، نظر دهید.

۱۰) انتشار محتوای باارزش و مفید. همچنین، آدرس دهی منابع خود را به طور دقیق انجام دهید و از تصاویر مرتبط و باکیفیت در مطلب خود استفاده نمایید.

۱۱) مقالاتی را انتشار دهید که در آنها به سوالات مهم کاربران پاسخ داده اید؛ در این صورت می توانید با استفاده از تاکتیک بازاریابی ویروسی مخاطبان جدیدی جذب کنید.

بهبود کسب و کار اینترنتی

میزبانی شده: هاست دایرکت ادمین بلور هاست - سئو: ادروم - خرید قالب از تم سیلز